معرفی شرکت کارواندیشه مهرآیین

شرکت کار و اندیشه مهرآیین، نماینده انحصاری سیستم های تهویه مطبوع کمپانی هایر ارائه دهنده محصولات با کیفیت ومطابق با استانداردو تکنولوژی های روز دنیا می باشد که در زمینه طراحی، نظارت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه های این کمپانی فعالیت داشته و با استفاده از تیم های مجرب ومتعهد فنی مهندسی که تحصیلات آکادمیک و دوره های آموزشی تخصصی مرتبط را در داخل و خارج ازکشور گذرانده اند، درجهت ارائه خدمات و تامین آسایش و رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود گام برمی دارد.

 

 

 

کمپانی هایر در سال 1984 با تولید یخچال های خانگی در چین تاسیس گردید و هم اکنون با تولید بیش از 10000محصول رتبه اول چین و رتبه سوم جهان را دارا می باشد. محصولات این کمپانی به بیش از 160کشور و منطقه درشمال امریکا ، اروپا، خاورمیانه،آسیاو افریقا صادر می گردد. شرکت تهویه مطبوع هایر در ​دو شاخه تهویه مطبوع مسکونی و تهویه مطبوع تجاری فعالیت دارد که تهویه مطبوع مسکونی هایر بزرگترین مرکز تولید سیستم های تهویه مطبوع Freon-free DC inverter در چین می باشد .
کیفیت، صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست به عنوان والاترین هدف کمپانی هایر تعریف شده است. این کمپانی بر ابتکارات نوآورانه به منظور پاسخگویی به نیاز های مشتریان وجلب اعتماد آنان در سرتاسر دنیا با ارائه محصولات متنوع و تکنولوژی فوق پیشرفته وخدمات  حرفه ای تأکید دارد و خلق و محکم نمودن تصویر  این برند به عنوان یک متخصص و یک پیشرو درصنعت سیستم های تهویه مطبوع با استفاده از راه کار های کاهش مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست را برای خود هدف گذاری کرده است.